چگونه خودکار تا 30 درصد تخفیف بگیریم؟

 1. خانه »
 2. وبلاگ »
 3. اخبار سایت »
 4. اطلاع رسانی در مورد نوتیف اپ های همراه وردپرس

اطلاع رسانی در مورد نوتیف اپ های همراه وردپرس

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ نویسنده : مصطفی دهقان

با عرض سلام و ادب

حتما شما نیز متوجه شده اید مدتی است ارسال و دریافت نوتیف های اپ های ما (و البته بسیاری از اپ های ایرانی) دچار مشکلاتی شده است.

ماجرا از این قرار است که شرکت وان سیگنال که ارائه دهنده خدمات نوتیف با api های بسیار خوب به صورت رایگان بود ، مدتی پیش ایران را به صورت کامل تحریم کرد (بخوانید اینجا را)

ما برای راحتی کاربران خود و برای اینکه کاربران دچار مشکل نشوند یک مسیر دور زدن این تحریم را با صرف هزینه ای قابل توجه (اجاره یک سرور خارج از ایران و ساخت یک واسطه ) ساختیم. ولی با بازخوردهایی که از کاربران خود دریافت کردیم متوجه شدیم این راه حل نمیتواند راه حل مناسبی باشد و وان سیگنال چون حتی Api ها را تحریم کرده بسیاری از عملکردها (مثل اضافه شدن خودکار کاربر بعد از نصب برنامه) به خوبی کار نمیکند.

با اینکه این قضیه تحریم صد در صد خارج از دسترس ما بود ولی تیم همراه وردپرس تمام تلاش خود را برای دور زدن آن کرد ولی متاسفانه نتیجه مطلوب حاصل نشد.

از همین رو تیم ما تصمیم گرفت جایگزینی برای این مورد قرار دهد. ابتدا تصمیم گرفتیم اینبار مستقیم به سراغ فرستنده اصلی یعنی فایربیس برویم ولی بعد از بررسی های زیاد متوجه شدیم چون خود سایت فایربیس نیز سایت ایران را تحریم کرده است ممکن است مشکلاتی را برای کاربران به وجود بیاورد و بعد از این تصمیم به بررسی سایت های ایرانی گرفتیم ، در بررسی های خود متوجه شدیم چندین سایت هستند که خدمات خوبی ارائه می دهند ولی سایت پوشه (از این سایت دیدن کنید) خدمات مناسبتری دارد و مهمتر اینکه کاملا رایگان است ، به همین منظور این سایت را برای ارسال نوتیف ها انتخاب کردیم

نکته:چه سایت پوشه چه وانسیگنال و چه هر سایت دیگری همگی نوعی واسطه هستند برای فایربیس و در نهایت همگی باید برای ارسال نوتیف به فایربیس گوگل متصل شوند ولی حسن فارسی بودن و اطمینان از تحریم نشدن پوشه باعث انتخاب آن شد.

 

و امام خلاصه کلام اینکه همراه وردپرس در چند روز آینده آپدیتی برای اپ و افزونه خود می دهد و شما عزیزان با آپدیت افزونه و اپلیکیشن خود می توانید باخیال آسوده از قابلیت نوتیف اپ خود استفاده کنید.

مژده : ما برای اینکه شما عزیزان بتوانید از خدمات خوبی که سایت پوشه به صورت رایگان می دهد ، استفاده کنید در این آپدیت تمهیداتی دیده ایم که بتوانید با دریافت برخی اطلاعات از سمت ما به صورت یک کاربر مستقل در سایت پوشه ثبت نام کرده و اپ خود را در کاربری خود اضافه نمایید و از امکانات پوشه برای اپ هایی که از ما دریافت میکنید در این پنل استفاده نمایید.

 

 • 4856

  اپلیکیشن های فعال

 • 0

  اپلیکیشن های در حال ساخت

 • 97

  درصد رضایت مشتری