چگونه خودکار تا 30 درصد تخفیف بگیریم؟

 1. خانه »
 2. قوانین و مقررات همراه وردپرس

قوانین و مقررات همراه وردپرس

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ نویسنده : امیر حسین حبیبی

لطفا قبل از خرید قوانین زیر را با دقت مطالعه کنید. خرید شما به معنی پذیرفتن همه این قوانین می باشد.

1- لایسنس شما بر اساس دامنه ای است که هنگام خرید وارد میکنید و بجز موارد خاص امکان تغییر دامنه وجود ندارد و برای دامنه ی جدید با لایسنس جداگانه ای بخرید پس در وارد کردن دامنه دقت کافی را داشته باشید.

2- نصب و اجرا شدن افزونه بر روی هاست شما نیاز به داشتن دو مورد دارد ، که این دو مورد را باید با هاست خود هماهنگ کنید و همراه وردپرس هیچگونه دخالت یا تعهدی در این موارد ندارد :

الف : نصب بودن آخرین نسخه سورس گاردین روی هاست شما (هاست ها وظیفه دارند این برنامه را نصب داشته باشند و اگر نصب نکرده باشند با ارسال تیکت به هاست خود میتوانید درخواست نصب دهید )

ب: نسخه php هاست شما باید بین 5.6 الی 7.4 تنظیم شود . 

3- با اینکه تیم ما مرتبط در حال آپدیت و هماهنگی با افزونه های جانبی ووکامرس برای اپلیکیشن های همراه وردپرس است ولی در نظر داشته باشید ما فقط و فقط پیشفرض های ووکامرس را تعهد و تضمین میکنیم که با اپلیکیشن صد در صد هماهنگ باشد و هیچگونه مسئولیتی برای هماهنگی با افزونه های جانبی ووکامرس نمیپذیریم.

4- به دلیل مجازی و دانلودی بودن محصول ما امکان بازگشت وجه خرید وجود ندارد ولی چنانچه در عملکرد اصلی اپلیکیشن ما مشکلی وجود داشته باشد میتوانید با ارسال مدارک اثبات این موضوع درخواست بررسی بازگشت وجه بدهید.

4.1 : در تست 72 ساعته هزینه لایسنس افزونه رایگان بوده و هیچ هزینه ای برای فعالسازی افزونه دریافت نمی شود ولی 5 هزارتومان هزینه ساخت اپ توسط سرور  دریافت می شود. ( مشخصا تهیه تست 72 ساعت اختیاری است ولی تاکید میکنیم برای تست هماهنگی آن را انجام دهید )

4.2 : محصول تست بازگشت وجه ندارد

5- پشتیبانی محصولات با ارسال تیکت بوده و زمان پاسخگویی بسته به نوع مشکل مطرح شده در تیکت بین 10 دقیقه تا 24 ساعت می باشد. 

6- اپلیکیشن شما بمدت 6 ماه پشتیبانی کاملا رایگان دارد و بعد از آن در صورت تمایل باید با 180 هزار تومان بمدت 6 ماه دیگر آن تمدید کنید، نکته قابل توجه این است که اپلیکیشن و آپدیت های آن دائمی می باشد و عملکرد اپ ارتباطی با پشتیبانی ندارد. 

7- با توجه به اینکه لایسنس بر اساس دامنه صادر می شود، از نظر قانونی مالک اصلی اپلیکیشن مالک اصلی دامنه ثبت شده می باشد. ( و این امکان وجود دارد که با ادعای فردی مبنی بر مالکیت یک دامنه و البته اثبات آن با ارائه مدارک معتبر یک دامنه از حساب کاربری فردی که مالک آن دامنه نیست به صاحب اصلی آن انتقال یابد )

8 - تیم پشتیبانی همراه وردپرس در روز های تعطیل و ساعات غیر کاری فعالیتی ندارد

9 - کوچک ترین بی احترامی به واحد پشتیبانی برابر با قطع خدمات شما خواهد بود.

 

 

 • 4856

  اپلیکیشن های فعال

 • 0

  اپلیکیشن های در حال ساخت

 • 97

  درصد رضایت مشتری