چگونه تخفیف خودکار بگیریم؟

 1. خانه »
 2. قوانین و مقررات همراه وردپرس

قوانین و مقررات همراه وردپرس

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ نویسنده : امیر حسین حبیبی

لطفا قبل از خرید قوانین زیر را با دقت مطالعه کنید. خرید شما به معنی پذیرفتن همه این قوانین می باشد.

1- لایسنس شما بر اساس دامنه ای است که هنگام خرید وارد میکنید و بجز موارد خاص امکان تغییر دامنه وجود ندارد و برای دامنه ی جدید با لایسنس جداگانه ای بخرید پس در وارد کردن دامنه دقت کافی را داشته باشید.

2- نصب و اجرا شدن افزونه بر روی هاست شما نیاز به داشتن دو مورد دارد ، که این دو مورد را باید با هاست خود هماهنگ کنید و همراه وردپرس هیچگونه دخالت یا تعهدی در این موارد ندارد :

الف : نصب بودن آخرین نسخه سورس گاردین روی هاست شما (هاست ها وظیفه دارند این برنامه را نصب داشته باشند و اگر نصب نکرده باشند با ارسال تیکت به هاست خود میتوانید درخواست نصب دهید )

ب: نسخه php هاست شما باید بین 5.6 الی 7.2 تنظیم شود . 

3- با اینکه تیم ما مرتبط در حال آپدیت و هماهنگی با افزونه های جانبی ووکامرس برای اپلیکیشن های همراه وردپرس است ولی در نظر داشته باشید ما فقط و فقط پیشفرض های ووکامرس را تعهد و تضمین میکنیم که با اپلیکیشن صد در صد هماهنگ باشد و هیچگونه مسئولیتی برای هماهنگی با افزونه های جانبی ووکامرس نمیپذیریم.

4- به دلیل مجازی و دانلودی بودن محصول ما امکان بازگشت وجه خرید وجود ندارد ولی چنانچه در عملکرد اصلی اپلیکیشن ما مشکلی وجود داشته باشد میتوانید با ارسال مدارک اثبات این موضوع درخواست بررسی بازگشت وجه بدهید.

5- پشتیبانی محصولات با ارسال تیکت بوده و زمان پاسخگویی بسته به نوع مشکل مطرح شده در تیکت بین 10 دقیقه تا 24 ساعت می باشد. 

6- اپلیکیشن شما بمدت 6 ماه پشتیبانی کاملا رایگان دارد و بعد از آن در صورت تمایل باید با 100 هزار تومان بمدت 6 ماه دیگر آن تمدید کنید، نکته قابل توجه این است که اپلیکیشن و آپدیت های آن دائمی می باشد و عملکرد اپ ارتباطی با پشتیبانی ندارد. 

 

 

 • 2263

  اپلیکیشن های فعال

 • 0

  اپلیکیشن های در حال ساخت

 • 97

  درصد رضایت مشتری